+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Junior İngilizce Online Kursu

Çocuğunuz İngilizce konuşmayı öğrensin

Im Global Language Center sayesinde,Çocuğunuz evde, istediği saatte ana dili İngilizce eğitmenlerle birebir veya çevrimiçi sınıflarda görüntülü İngilizce öğrensin.

Çocuğunuz ilk dersten itibaren İngilizce iletişim kurmaya başlasın!

Im Global Language Center ile çocuğunuz deneyimli ve eğlenceli uzman eğitmenlerimizle ders yapacak. Çocuklar için İngilizce ders programlarından kendi seviyesine uygun olanla ders yapmaya başlayacak. Ders gün ve saatlerini ise kendiniz belirleyebileceksiniz.

Akademik İngilizce öğrenme standartlarına uygun ders programlarımız uzman eğitmenler tarafından çocuklara özel eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Bir dili konuşarak öğrenmek onu ömür boyu bilmektir.

Konuşarak öğrenme ve dil pratiği nedir?

Mesleği İngilizce Öğretmeni olan eğitmenlerle yapılan dersler, dil öğrenmek için teşvik edici ve olumlu bir ortam yaratır. Im Global language Center derslerinde sadece bir eğitmen ve çocuğunuz olur, yani ister birebir yüzyüze isteronline dersler sırasında çocuğunuzun İngilizcesi birebir duyarak ve konuşarak en iyi şekilde gelişir.

Aktif Öğrenme daha etkili bir öğrenmedir.

Aktif öğrenme nedir?

Yeni bir bilgiyi çoklu etkileşimle öğrenen öğrencilerin bellekleri, bilgileri sadece ezber yapan öğrencilere göre daha uzun süre muhafaza eder ve daha kolay hatırlar.Im Global Language Center bunu size en iyi şekilde sağlamaktadır.

Konuşma pratiği ve oyunlar öğrenciyi, yeni İngilizce kelime dağarcığını kullanarak kendi yaşamından bahsetmeye teşvik eder ve kelimeler pasif ezberlemeye göre daha güçlü ve daha kalıcı şekilde öğrenilmiş olur.

 

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.